قوانین و مقررات

مشتری گرامی؛ از اینکه  فروشگاه اینترنتی صنایع دستی آرامیس را برای تامین محصولات مورد نیازتان انتخاب کرده‌اید، بسیار خرسندیم. مجموعه مدیریت و کارکنان آرامیس تمام تلاش خود را به کار خواهند بست تا با ارایه خدماتی با کیفیت، تجربه‌ای متفاوت و مطلوب از یک خرید اینترنتی را برای شما رقم بزنند. و احساس خوبی از یک خرید اینترنتی را در شما بوجود بیاورند.

در راستای ایجاد شفافیت در خصوص تعهدات متقابل فروشگاه اینترنتی آرامیس و مشتریان، مجموعه‌ای از قوانین تدوین شده است که در ادامه به آگاهی شما می‌رسد. خواهشمند است، این قوانین را مطالعه نمایید و سپس با آسودگی خیال نسبت به بهره‌مندی از خدمات فروشگاه اینترنتی آرامیس اقدام کنید.

تمامی اصول اساسی حاکم بر فعالیت آرامیس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنند‌گان است و هر دو طرف (آرامیس و مشتریان) نسبت به انجام تکالیف خود بر اساس قوانین جاری کشور متعهد هستند. تمامی کالاهای این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. 

قوانین و مقررات

قبل از خرید ، مطالب زیر را به دقت بخوانید:

فروشنده در اینجا فروشگاه صنایع دستی آرامیس و خریدار ، شخص سفارش دهنده می باشد.  

 - فروشنده متعهد میگردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت نموده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه ندهد.

- فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.

 - فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده است و طبق شرایط برای خریدار ارسال نماید.

 - فروشنده موظف است پس از تائید سفارش در کوتاهترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده کنند و در بسته بندی مناسب تحویل پست دهد. هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل جنس به پست و در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران میباشد.

 -فروشنده موظف است در صورت معیوب بودن کالا، کالای سالم و بی عیب را در کوتاهترین زمان ممکن برای خریدار بدون دریافت هیچ گونه هزینه ارسال نماید.

- در صورتیکه بطور همزمان یک کالا توسط چندین مشتری سفارش داده شود و فروشنده با کسری موجودی کالا مواجه گردد ، در این حالت فروشنده موظف است ظرف 3 روز کاری کالا را تامین و ارسال نماید. در صورتیکه فروشنده در این فرجه زمانی قادر به تامین کالا نباشد ملزم خواهد بود وجه واریزی خریدار را مسترد نماید.

 - خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد.

 - ارسال کالا رایگان بوده وهزینه ی پستی به عهده فروشنده میباشد.

 - خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف فروشنده و در وضعیت آماده به ارسال نمی تواند درخواست انصراف سفارش را نماید.

- خریدار موظف است هنگام مراجعه مامور پست در محل مشخص شده در فرم سفارش، برای دریافت کالا حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل، ظرف مدت تعیین شده در اعلامیه شرکت پست به واحد پستی محل سکونت خود مراجعه کند و جهت دریافت کالا اقدام کند.

- در صورتیکه کالای ارسالی معیوب باشد خریدار باید ظرف 24 ساعت مراتب را از طریق تماس و یا ارسال پیام به اطلاع فروشنده برساند درغیر این صورت  کالا خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) میباشد.

- با توجه به فرارسیدن نوروز و ایام تعطیلات رسمی نوروز ، احتمال ارسال با  تاخیر سفارش توسط شرکت پست وجود دارد. لذا ضمن عرض تبریک نوروز ، پیشاپیش  از صبر و بردباری مشتریان گرامی سپاسگزایم.

 - شرایط بالا ممکن است تغییر یابد خریدار باید همواره با مراجعه با این صفحه از شرایط مطلع باشد.

- ثبت سفارش خرید به منزله آن است که خریدار شرایط بالا را مطالعه نموده است و آنها را پذیرفته است و حق اعتراض را از خود سلب مینماید.

 با تشكر.